לאחרונה הוגשה במשרדנו תביעה נוספת שעניינה גרימת כויות קשות ליולדת

משרדנו מייצג תובעת שבהיותה בת 30, בעת לידת בנה הבכור בבלינסון נפגעה באופן חמור ביותר.

עם סיום הלידה, סבלה התובעת מתחושת קור. חרף העובדה שרגליה של התובעת היו מורדמות, חיממה מיילדת בבית החולים שקית עירוי, אותה הניחה בין ברכיה וירכיה המורדמות של התובעת שהלכה לישון.

כעבור שעתיים, ועם ירידת השפעת ההרדמה האפידוראלית התעוררה התובעת כשהיא סובלת משריפה קשה בין הרגליים. לעוגמת ליבה הרבה של התובעת התברר כי שקית העירוי המחוממת גרמה לה לכויות קשות בדרגה 2 על שטח של כ2% מגופה. לאחר שטופלה ושוחררה מבית החולים המשיכה התובעת להגיע לביקורות בבילינסון. למרבית הצער בחר הצוות המטפל לדבוק בטיפול שמרני בכויות חרף החמרה במצב תחת טיפול זה, וחרף העובדה שמנהל יחידת הכויות בשיבא שבדק את התובעת מצא כי הפצע שנותר פתוח דרש השתלת עור. מומחה בכירורגיה פלסטית שבדק את התובעת וצירף את חוות דעתו לתביעה קבע כי הכוויות העמוקות אשר נגרמו לתובעת הינן כויות מדרגה 2 שהוחמרו במהלך הטיפול השמרני לכויות מדרגה 3, ולשווא.

מעבר לסבל הרב שהיה מנת חלקה של התובעת במהלך המקרה ומשך תקופת ההחלמה הארוכה והקשה, לרבות העובדה שהתובעת לא יכולה היתה לטפל בבנה התינוק שאך נולד ונאלצה להעזר במשך חודשים ארוכים בבעלה ובקרובי משפחתה הן בטיפול בתינוק והן בטיפול בה עצמה, תסבול התובעת במשך כל חייה מהצלקות אשר בולטות מעל העור, גורמות גרד וכאב, וכן נזק אסתטי רב. בנוסף, וכפי שכבר קרה, בהריון הבא של התובעת הופיעו בצקות ברגליים שבשילוב עם הצלקות הנרחבות גרמו לתובעת סבל רב ומיותר שלא היה מתרחש לולא הכויות הקשות שנגרמו לה.

מאמרים קשורים