רצינו להודות לכם בשם מתן ובשמנו על הטיפול המקצועי, המסור, הארוך והמתיש שעברתם עמנו בעשור האחרון … בזכות הפשרה שהצלחתם לנווט עבורנו נוכל להבטיח את רווחתו העתידית של מתן ולהקל ולו במעט על חייו הקשים. אנו שמחים שבחרנו במשרדכם במיוחד בשל המקצועיות והסובלנות לטיפול בתביעה מורכבת כל כך.

משפחת שפיר

אני רוצה להביע את הערכתי ותודתי לכל מי שהיה חלק מהתיק … הדרך לא הייתה פשוטה אבל בשום שלב לא ויתרתם עד לסיום שבו הוכחתם שהיו טעויות משמעותיות בטפול בבתנו גם אם אין הודאה בכך … אני מקווה שעצם התביעה תמנע הישנות מקרים כמו של בתנו וזה הדבר בחשוב ביותר. אין נחמה על אבדן של בת אבל הלב קצת נרגע מעצם העובדה שבעזרתכם הצלחנו לקיים את הצוואה של בתנו.

אנונימי

לכל אורך הדרך זכיתי לליווי חם ולא מתפשר מצד המשרד ומצד עו"ד טל שבלוביץ בפרט. טל הילכה בין הטיפות במסירות אין קץ, שוחחה ארוכות עימי ועם הוריי, עודדה, הדריכה וצעדה עימנו יד ביד. לראשונה בחיי, הרגשתי בשליטה. הרגשתי שרואים ושומעים אותי, הרגשתי שמבינים את הסבל שלי ומוכנים להילחם עבורי. המלחמה הייתה ארוכה ומשתלמת. המשרד דאג לפיצוי הנכון והטוב ביותר עבורי ואני יודעת בלב שלם – לא יכולתי לבחור טוב יותר.

הדר

אבי. רצינו, כל משפחת כץ, להודות לך על העזרה המדהימה וההירתמות המהירה לסייע לנו. למרות שאינך מכיר אותי באופן אישי, נרתמת בלב שלם ורחב לעזרתנו ברגעים של משבר שהיו לנו … גמילות חסדים היא משלושה דברים שהעולם עומד עליהם "על שלושה דברים העולם עומד: על התורה ועל העבודה ועל גמילות חסדים"… מודים לך מעומקה דליבא על כל מה שעשית (לפעמים מילה אחת יכולה לשנות עולם שלם).

משפחת כץ

פנינו לשני משרדי עו"ד, ושניהם לא ראו סיכוי ויכולת לסייע בתביעה כנגד האחראים לרשלנות זו. כהזדמנות אחרונה פנינו למשרד רובינשטיין-יקירביץ. פגשנו בצוות משרד ובעורכי דין אמפתיים, חמים, קשובים ומאד מקצועיים. הם סייעו בידינו, ובכסף שקיבלנו התאפשרה לנו הזכות להביא לעולם ילד נוסף.

מ.ג.

משרד עו"ד יקירביץ ורובינשטיין. ברצוננו להודות לכם על הטיפול המסור והיחס החם שגיליתם כלפינו, על הליווי המסור והאכפתיות וכמו כן על התוצאה שהגעתם אליה לשביעות רצוננו המלאה.

משפחת כץ

לעו"ד יקירביץ – רובינשטיין – איתי, וכל צוות המשרד. על היחס האישי אוהד, העבודה הרצינית ומושקעת. בתודה ענקית

פ.ג.

במשך יותר מ-6 שנים נלחמתם את מלחמתנו להשגת האמת והצדק ולקבלת פיצוי על העוול הגדול שנגרם לנו. לא ויתרתם, האמנתם בתיק לאורך כל הדרך למרות הקשיים שהערימו עליכם, ודחפתם להשגת תשובות שלא ניתנו לנו כראוי בתחילה. כבר מהפגישה הראשונה שלנו הייתם אדיבים, מתחשבים ישירים, אמפתים ואנושיים – מה שגרם לי לתת בכם אמון מלא מהרגע הראשון. עבדתם במקצועיות רבה וברגישות מופלאה, תוך לקיחה בחשבון את כל הדברים הקטנים ואין ספק שהשכלתכם הרבה ברפואה ונסיונכם רב השנים תרמו להשגת התוצאות.

אנונימי

עו"ד ש. יקירביץ, עו"ד נאור צברי – אני עדיין זוכר את הפגישה במשרדכם לפני כמה שנים, ואני לא אשכח את החום, האכפתיות והיחס המיוחד שלכם למקרה הלא פשוט ולא נעים שלי. עזרתם לי כמה שרק יכולתם, מתוך מקצועיות עליונה ומתוך אנושיות מרשימה – תודה יקירי! לצערי למדתי כי רבים במדינת ישראל, ובתוכם אני, זקוקים למלחמה ולאנשים יקרים שכמותכם בכדי לקבל את אשר מגיע להם לפי חוק – ואוי לבושה שכך הדברים, וכמה נפלאה זכותכם לתקן עוולות אלו.

ה.

לא נשכח את המאמץ והשכנוע שהושקע בבניית התיק. נכיר לכם תודה בעיקר על היחס האישי הנעים והמבין לאורך כל הדרך הארוכה, אשר התבטא והוקרן מכל אדם במשרדכם. בנוסף נרצה לציין כי לאורך השנים, חווינו מקצועיות וניסיון בטיפול בתביעה ואנו מרגישים ברי מזל שזכינו לטיפולכם המסור. בעינינו אתם אנשים יקרים שעוסקים במלאכה חשובה, ועושים זאת באווירה טובה, במקצועיות, ברגישות ובהצלחה.

מ.וי.

לעו"ד א. רובינשטיין, ש. יקירביץ, לעו"ד שושי הרמלין והגר, על עבודה מאומצת ויסודית, צעד אחר צעד ביד מקצועית, עד להשלמה היוצאת מן הכלל, שמעידה שאתם ברמה אחת מעל … מוקירים ומעריכים מאד

משפחת פ.

למשרד עורכי דין רשלנות רפואית ונזקי גוף, ד"ר רובינשטיין – ש. יקירביץ, תודה על הדרך והתוצאה …טל אהובה, תודה על תקופה שבה היית מאוד משמעותית בחיינו, הכלת, הקשבת, חמלת והיית לנו למשענת. בתוך כל טרוף הרגשות ועם כל הקושי היית נקודת אור שמרגיעה ומכילה מעריכים ומוקירים

משפחת ליג'י

בהערכה ותודה על עשיה מקצועית, אנושית ומסורה לכל אורך הדרך הארוכה

ש.ות.ב.

לד"ר רובינשטיין היקר. מודה לך מקרב לב על הטיפול המסור במשך 10 שנים. על ההצלחה במשפט! על המסירות, העקשנות שהתיק יצליח ועל שיפור חיי מבחינה כלכלית!

י.י.

לכל צוות המשרד, תודה רבה על 10 שנים של טיפול מסור, בהערכה

א. ומשפחת ק.